Конспекти уроків зарубіжної літератури 6 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Мацуо Басьо. Хайку. Відображення японських уявлень про красу в поезії митця. Лаконізм форми і широта художнього змісту хайку (6 клас. Зарубіжна література) + Презентація

Автор: Тептіна Лучія Тимофіївна

Навчальний заклад: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Бердянської міської ради

Тема уроку: «Мацуо Басьо. Хайку. Відображення японських уявлень про красу в поезії митця. Лаконізм форми і широта художнього змісту хайку»

Те, що ми називаємо поезією, живе в нашому серці. Пісня соловя, плюскіт жабки, рух струмка – усе має свою поезію і творить її.

Мета: познайомити учнів з культурою Японії, її стародавніми звичаями, релігією, особливостями світогляду японського народу; познайомити  хайку – жанром японської поезії; прищеплювати інтерес до культури народів світу, виховувати прагнення до пізнання життя, повагу до самобутньої японської культури, в тому числі й літератури; розширювати кругозір учнів; розвивати логічне мислення, уяву, зв’язне мовлення.

Завантажити: Мацуо Басьо. Хайку. Відображення японських уявлень про красу в поезії митця. Лаконізм форми і широта художнього змісту хайку (6 клас. Зарубіжна література) + Презентація (Розмір: 2.6 MB, Завантажень: 2721)
Back to top button