Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Шарль Бодлер. Життєвий та творчий шлях письменника. Збірка «Квіти зла». Традиційність і своєрідність вирішення проблеми «поет і натовп» у поезії «Альбатрос» (11 клас. Зарубіжна література)

Автор: Охтирько Анжеліка Віталіївна

Навчальний заклад: Комишуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тема: Шарль Бодлер. Життєвий та творчий шлях письменника. Збірка «Квіти зла». Традиційність і своєрідність вирішення проблеми «поет і натовп» у поезії «Альбатрос»

Мета: познайомити учнів із життям та творчістю Ш.Бодлера; розкрити роль поета у формуванні мистецтва символізму; розвивати навички виразного читання та аналізу поетичних творів, звя,зне мовлення. Сприяти розширенню кругозору школярів; виховувати прагнення розуміти мову мистецтва. Кращі людські якості.

Завантажити: Шарль Бодлер. Життєвий та творчий шлях письменника. Збірка «Квіти зла». Традиційність і своєрідність вирішення проблеми «поет і натовп» у поезії «Альбатрос» (11 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 338.8 KB, Завантажень: 82)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*