ГоловнеОсвіта і IT

Звичайне диво: коротко про програму edpuzzle

Диво Різдва. Воно, поза всяким сумнівом, прийде. Це можуть бути гарні новини, теплі зустрічі, неймовірні пригоди. А може бути щира рука допомоги, простягнута нам у найскладніший момент. І не забуваймо: дива навколо нас, їх тільки треба вчасно побачити. От, наприклад, диво-програма, https://edpuzzle.com/ ― безкоштовний сервіс для створення чарівних моментів на уроках. Щоб стати чарівниками й чарівницями, нам не потрібно паличок і заклинань. Лише один погляд на покрокову доступну інструкцію ― і ми самі творимо дива:

🔸 Даємо учням/-цям відео, яке в потрібну мить зупиняється й зачудовано чекає, поки вони дадуть відповідь на запитання тут же, прямо в відео. Так ми отримуємо  дискусію або використовуємо чари, щоб учні/-ці не могли прокрутити відео, залишившись непомітними для нас.
🔸 Даємо учням/-цям дивовижну можливість не лише письмових відповідей, а й аудіоверсій. Так ми вдосконалюємо фонетичні та орфоепічні навички нашої  мови.
🔸 Даємо учням/-цям роз’яснення деяких фрагментів відео одразу ж. Так ми можемо казково долати великі відстані й бути поруч у складні часи асинхронів. 
🔸 Даємо відео в програмі й цієї ж миті  переносимо його в Google Classroom. Так ми творимо наше звичайне учительське диво мотиваційного навчання.

Яке ж воно ― це звичайне диво? Колеги, на основі наших матеріалів ― урок із мистецтва №10 (9 клас) ― ми підготували для вас інтерактивне відео з легендарним «Щедриком». Що ж, адаптовуйте цю нашу ідею до свого Google Classroom та проводьте такий святковий урок для своїх учнів/-ць.     

Ми свідомо обрали урок про «Щедрик», адже впевнені, що про цей дивовижний твір можна говорити і в історичному контексті, і в мовно-літературному. А ще в грудні цього року найвідоміша колядка України та всього світу святкує великий ювілей: рівно 100 років тому її вперше представили у стінах Карнегі-Холл у Нью-Йорку (США), після чого «Щедрик» набув своєї неймовірної популярності. 

Потренуймось разом із вами створювати диво-відео, що стане справжньою родзинкою ваших уроків упродовж року! Отже, тисніть на цю кнопку та отримуйте детальну інструкцію щодо роботи з диво-програмою.

Матеріал розроблено IREX в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Back to top button