Кабінет Міністрів планує вирішити питання щодо зниження зарплат учителів у зв’язку з підвищенням військового збору з 1,5% до 5%.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час форуму “Диригенти змін” компанії “Делойт” в Україні.
За його словами, зниження заробітної плати вчителів на 3,5% через збільшення військового збору є проблемою, оскільки зарплати педагогів і без того невисокі. Уряд планує вирішити це питання в рамках ухвалення закону про державний бюджет на 2025 рік.
“Ми постараємося вирішити це питання під час ухвалення закону про бюджет на 2025 рік”, – зазначив він.
Федоров додав, що одним із можливих рішень може бути збільшення освітньої субвенції.