ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

ЗНО з математики з 2021 року стане обов’язковим

ЗНО з математики з 2021 року стане обов’язковим для усіх учнів, які здобуватимуть повну загальну середню освіту. Відповідна норма міститься у новому Порядку проведення державної підсумкової атестації, що затверджений МОН.

Планується, що іспит з математики у формі ЗНО проходитимуть особи, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в 11 класі, а також здобуватимуть професійну (професійно-технічну) освіту та освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, окрім осіб, які здобули повну загальну середню освіту раніше.

Коментарів: 3

  1. Математика введена, очевидно, для отсева детей. Нужно же пополнять рабочей силой Польшу и Россию.

  2. Особисто я проти того, щоб математика була обов’язковим предметом для всіх… Математику нехай здають ті, кому потрібно, так само, як і іноземну мову. Якщо в міністерстві вважають, що математика має бути обов’язковим, нехай подумають за умови праці вчителя: поділ дітей на маленькі групи для кращого розуміння матеріалу, достатня кількість годин на тренування…іноземна мова ділиться на групи при умові, що в класі 28, а якщо немає такої кількості дітей, а є 24, тижневе навантаження 2 години, за підручником українського автора, хтось про це думає????? Просто в школах не працюють, і не знають, як воно насправді….

Back to top button