ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

ЗНО з математики стане обов’язковим

Через два роки всіх школярів перевірятимуть на знання математики: тестування з цього предмету стане обов’язковим.

Про це повідомило Міністерство освіти та науки України, передає “Сніданок з 1+1”.

Причина цього рішення – погані результати цьогорічного ЗНО та невтішна динаміка останніх років.

Раніше своє занепокоєння прогалинами учнів в математиці висловив навіть очільник МЗС Павло Клімкін. Він розкритикував погану підготовку школярів у соцмережі: “Це ж тотальна катастрофа! Про які перспективи розвитку українського ІТ-сектору та інжинірингу ми говоримо? Про які технологічні прориви ми мріємо? Ми свідомо обрікаємо себе на периферію життя”.

У МОН визнали, що Україна відстає у методиках викладання математики. Цьогоріч майже половина випускників шкіл на тестуванні з математики не змогла вирішити задачу за 8-й клас. 10% учасників ЗНО взагалі не здолали прохідний бар’єр. Математика стала найменш успішним предметом у ЗНО-2018.

У відомстві заявили, що з осені змусять вчителів давати учням кращі знання з математики і посилять вимоги до кваліфікації вчителів.

Від 2020-го Міносвіти хоче зробити ЗНО з математики обов’язковим.

Коментарів: 6

  1. 3 години!!!! І до одного підручника додається 24 екземпляри розв’язника.

  2. Математика в старшій школі – 3 години на тиждень, так це два предмети, алгебра та геометрія.Як можна навчити? А перевіряти та змушувти в Міністерстві – всі мастаки!

  3. Поки вузи будуть брати із нульовим сертифікатом ЗНО, то учні вчити не будуть. Бо кажуть, що їм “потрібна тільки бумажка, що він здавав”, а результат не цікавить. Ніякі аргументи їх не аргументують.

  4. Але коли наші діти їдуть до Америки, Польщі і т.д то з математики вони перші і пробем немає. То може переглянути програму (в напрямку спрощення)

  5. Краще поясніть мені як учительці, як змусити учня слухати мене і чути мене на уроці. А змушувати учителів усі мастаки.

  6. “змусять вчителів”??? А як можна нормально викласти та пропрацювати весь матеріал за !!!три!!! години математики на тиждень??? ЯК??? Три години!!!

Back to top button