Конспекти уроків географії 9 класУсі уроки географіїФайли

Значення металургійного виробництва в господарстві. Сучасні технології виробництва чавуну й сталі (9 клас. Географія)

Тема. Значення металургійного виробництва в господарстві. Сучасні технології виробництва чавуну й сталі. Комбінування в чорній металургії. Сучасні чинники розміщення підприємств чорної металургії. Виробництво чавуну, сталі, прокату в Україні: домінуючі технології, сукупність чинників розміщення підприємств, основні центри, місце України на світовому ринку чорних металів.

Практична робота 6. Позначення на контурній карті сировинної бази та основних центрів виробництва чорних металів в Україні.

Мета: сформувати уявлення про металургійну промисловість України; показати особливості способів виробництва в чорній металургії, форми організації виробництва; розвивати вміння і навички роботи з картою і статистичною інформацією; виховувати в учнів позитивне ставлення до  вітчизняного виробництва.

  Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Обладнання та матеріали: картки, атлас, карта, підручник,  контурні карти, зошити для практичних робіт. (Додаток 3 презентація « Металургійний комплекс України»)

Терміни та поняття: Придніпровя (Запоріжжя, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Дніпро, Нікополь), Донбас, (Донецьк, Макіївка, Єнакієве, Алчевськ), Приазов’я (Маріуполь).

Завантажити: Значення металургійного виробництва в господарстві. Сучасні технології виробництва чавуну й сталі (9 клас. Географія) (Розмір: 85.5 KB, Завантажень: 488)
Back to top button