ГоловнеПерерва

Жінка отримала звання «Вчитель року», а через два дні її заарештували за побиття учениці

У Флориді жінка отримала звання «Вчитель року», а через два дні її заарештували за побиття учениці. А все через те, що дівчина звинуватила її у расизмі.

Про це пише Insider, повідомляє Громадське.

60-річна Керолайн Мелані Лі стала «Вчителем року» за версією державних шкіл округу Дюваль. Проте це не сподобалося одній з учениць її школи: дівчина вирішила написати гнівний коментар під дописом про нагородження вчительки в Instagram.

Учениця заявила, що Мелані Лі некоректно висловилась щодо темношкірих людей під час занять. Зрештою вчителька зізналася, що і справді вжила образливий расистський термін.

У поліції розповіли, що після допису в Instagram жінка вирішила запросити ученицю обговорити цей інцидент особисто. За словами дівчини, під час зустрічі вчителька декілька разів її вдарила, унаслідок чого із носа пішла кров.

Камери відеоспостереження підтвердили, що після зустрічі із вчителькою учениця вийшла із класу тримаючись за обличчя. Мелані Лі своєю чергою насилля заперечує. Каже, що вирішила поговорити з ученицею, оскільки сприйняла її коментар в Instagram як погрозу вбивством.

Крім учениці, поліцейські допитали ще чотирьох свідків. І хоча безпосередньо у класі під час інциденту їх не було, вчительку вирішили заарештувати.

Читайте також: Запитання та відповіді щодо вакцинації проти COVID-19 та допуску до роботи

Back to top button