Президент України Володимир Зеленський доручив уряду забезпечити безкоштовне харчування для всіх школярів.
Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді, презентуючи План стійкості.
“Зокрема, цьогоріч ми запровадили для всіх наших українських діточок із 1-го до 4-го класу школи безплатне харчування. Я доручив уряду забезпечити в наступному році безплатне харчування для всіх наших українських школярів. Це важливо зробити”, – підкреслив Зеленський.