день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Здоровий нічний сон життєво важливий для розвитку дитячого мозку

Під час сну зв’язок між правою і лівою частинами мозку дитини посилюється, говорять останні дослідження. Вчені Університету Колорадо виміряли активність мозку у восьми дітей, коли ті спали. Заміри проводилися у віці 2, 3 і 5 років, пише Health 24 .

Отже, у міру дорослішання зв’язок лише посилювався. За ніч він зростав десь на 20%. У перспективі вчені хочуть зрозуміти, як саме порушення сну в дитинстві впливають на розвиток мозку і поведінку. Не виключено, що недостатній сон впливає на процес дорослішання мозку, нерідко пов’язаний з виникненням розладів розвитку і відхилень настрою.

Фахівці вже знали, що в період дитинства мозок сильно змінюється. Утворюються нові зв’язки, інші зв’язки пропадають, а навколо нервових волокон мозку формується захисний шар мієліну. Зростання мієлінової оболонки підсилює зв’язки, прискорюючи передачу інформації. Дорослішання нервових волокон удосконалює дитячі навички в галузі мови, уваги і управління імпульсами.