Конспекти уроків образотворчого мистецтва 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Закріплення знань про лінію горизонту. Поняття плановості. Ознайомлення з технікою набризку (1 клас. Образотворче мистецтво)

Тема: Закріплення знань про лінію горизонту. Поняття плановості. Ознайомлення з технікою набризку. «Снігопад».

Мета: закріплювати розуміння дітьми поняття «композиція», «лінія горизонту»; надавати учням початкові відомості про передавання глибини простору на площині, поняття плановості; ознайомлювати з технікою набризку; навчати учнів міркувати; розвивати навички та вміння передавати плановість простору; формувати образне, логічне, просторове мислення; продовжувати формувати в дітей уміння аналізувати; розвивати зорове сприйняття простору, творчу уяву, дрібну моторику руки; стимулювати розвиток допитливості; виховувати в учнів уважність, естетичне сприйняття навколишнього світу.

Обладнання: ілюстрації, що зображують глибину простору; матеріали для демонстрації послідовності й техніки виконання роботи; навчальні роботи з методичного фонду; трафарети елементів пейзажу; музичний ряд: аудіозаписи (Л. Моцарт «Катання на санях», А. Вівальді «Цикл «Пори року. Зима»); обладнання: ТЗН; альбом для малювання; цупкий картон; простий олівець; зубна щітка; гуаш; пензель; ємність для води; серветки для витирання рук і пензлів; палітра.

Усі конспекти уроків образотворчого мистецтво  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Закріплення знань про лінію горизонту. Поняття плановості. Ознайомлення з технікою набризку (1 клас. Образотворче мистецтво) (Розмір: 14.5 KB, Завантажень: 1030)
  
Back to top button