ГоловнеПерерва

З 24 лютого дві області у “червоній зоні”

Міністерство охорони здоров’я у переддень запровадження адаптивного карантину оприлюднило новий поділ України на зони за рівнем епідемічної небезпеки щодо поширення COVID-19, до “червоної” зони потрапили два регіони – Івано-Франківська та Чернівецька області.

Поділ на зони станом на 23 лютого виглядає так:

  • “жовта” – 16 регіонів: місто Київ, Волинська, Дніпропетровська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області.
  • “помаранчева” – 7 регіонів: Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Луганська, Тернопільська області.
  • “червона” – 2 регіони: Івано-Франківська та Чернівецька області.

“Жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19. Державна комісія з питань ТЕБ та НС раз на сім днів ухвалює рішення про встановлення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону рівня епідемічної небезпеки.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у Telegram-каналі водночас, що розпочалося засідання державної комісії ТЕБ та НС.

“На порядку денному — запровадження посилених карантинних заходів в Івано-Франківській області у зв’язку з напруженою епідемічною ситуацією”, – вказав Шмигаль.

Читайте також: Навчання в закладах професійної освіти під час адаптивного карантину з 24 лютого – лист МОН

Back to top button