ГоловнеПерерва

Єгор Стадний: Я не бачу жодних перспектив для продовження тих реформ, які ми започаткували

Четверо з шести заступників міністра освіти та державний секретар Міністерства освіти і науки пішли з посад відразу після призначення нового тимчасового очільника відомства.

Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів на засіданні 1 липня.

Як зазначив у коментарі Суспільному ексзаступник міністра та засновник CEDOS Єгор Стадний, він пішов за власним бажанням, а заяву написав ще 25 червня, в день призначення Шкарлета.

“Я не бачу жодних перспектив для продовження тих реформ, які ми започаткували. З тих публічних виступів нового тимчасово виконувача обов’язків міністра я роблю висновок, що на деякі питання наші погляди є діаметрально протилежними, зокрема питання вступу”, – наголосив він.

Він зазначив, що не погоджується з пропозиціями або зменшити вагу, або повністю скасувати зовнішнє незалежне оцінювання для вступників на заочне навчання.

“Я так і не зрозумів, яка взагалі загальна стратегія, бачення. Були публічні виступи і коментарі, але нічого не було сказано про те, в якому напрямку ми рухаємося у тій же реформі, яку ми започаткували, системи державного фінансування університетів, що буде з реформою управління університетами, як має рухатися дерегуляція ліцензування”, – відзначив Стадний.

Нагадаємо, Кабмін призначив Шкарлета в.о. міністра освіти і науки.

Back to top button