день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Як позбутися «офісного» стресу?

Контролювати нервову напругу – завдання непросте, але цілком здійсненне. Для тих хто «прагне до досконалості» психологи розробили чотири рекомендації. Спробуйте з ними попрацювати!

1. По-перше, отримуючи якесь чергове завдання на роботі, не поспішайте рватися в бій. Навчіться систематизувати свої цілі за ступенем важливості. Розумно розставляти пріоритети і розподіляти свої зусилля кращим чином – і тоді вас обійде стороною синдром вигоряння.

2. По-друге, освойте мистецтво релаксації, тобто просто навчіться розслаблятися. Також постарайтеся культивувати в собі здорове в байдужість або, скоріше, відстороненість. Повірте: здатність чергувати напруження і відпочинок корисна для збереження фізичного та емоційного здоров’я.

3. По-третє, нарешті, припиніть порівнювати себе з іншими людьми. Усвідомте і цінуєте власну унікальність. Подумайте, як було б жахливо, якби ми були абсолютно ідентичними копіями. Вчіться радіти і своїм, і чужим успіхам. Чи не дорікайте себе за помилки і невдачі, просто сприймайте їх як необхідну частину досвіду, застави успішного розвитку.

4. І найголовніше: вчіться отримувати задоволення від життя. Нема чого витрачати своє життя на суєту, фобії і нудьгу. Знайдіть те, що вас радує не заради досягнення результатів, а саме по собі.