ГоловнеЗдоров'яПсихологія

Як позбутися «офісного» стресу?

Контролювати нервову напругу – завдання непросте, але цілком здійсненне. Для тих хто «прагне до досконалості» психологи розробили чотири рекомендації. Спробуйте з ними попрацювати!

1. По-перше, отримуючи якесь чергове завдання на роботі, не поспішайте рватися в бій. Навчіться систематизувати свої цілі за ступенем важливості. Розумно розставляти пріоритети і розподіляти свої зусилля кращим чином – і тоді вас обійде стороною синдром вигоряння.

2. По-друге, освойте мистецтво релаксації, тобто просто навчіться розслаблятися. Також постарайтеся культивувати в собі здорове в байдужість або, скоріше, відстороненість. Повірте: здатність чергувати напруження і відпочинок корисна для збереження фізичного та емоційного здоров’я.

3. По-третє, нарешті, припиніть порівнювати себе з іншими людьми. Усвідомте і цінуєте власну унікальність. Подумайте, як було б жахливо, якби ми були абсолютно ідентичними копіями. Вчіться радіти і своїм, і чужим успіхам. Чи не дорікайте себе за помилки і невдачі, просто сприймайте їх як необхідну частину досвіду, застави успішного розвитку.

4. І найголовніше: вчіться отримувати задоволення від життя. Нема чого витрачати своє життя на суєту, фобії і нудьгу. Знайдіть те, що вас радує не заради досягнення результатів, а саме по собі.

Back to top button