Як 25%=10%? Кабмін оприлюднив рішення про підвищення зарплатні вчителів на 10%

Кабінетом Міністрів України оприлюднив постанову «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», яку прийняв від 11 січня 2018 року.

Цим документом передбачено підвищення з 1 січня 2018 року рівня оплати праці педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок коштів освітньої субвенції.

Таке зростання забезпечується шляхом підвищення посадового окладу (ставки заробітної плати) певних категорій педагогічних працівників на 10 %.

Постанова про зарплату-Шкільне життя

Нагадаємо як мало бути)):

13 коментарі

 1. Юрій Заволока

  Як писав наш Тарас Григорович “Не жди сподіваної долі…” Треба інколи перечитувати класику поезії.

 2. Шановні деякі дописувачі. Ви пишете із жахливими помилками. А ще хочете ,щоб вам підвищували зарплату.. Кого ви можете навчити,якщо самі безграмотні.

 3. Ви дівчата про відповідальність говорите, як вам коли ми відповідаємо за здоров’я,вчилася купу років,щоб знати, як помогти людині бути здоровою, маю зарплату таку ж як моя санітарка. Мені шкідливості не платять, що можна СНІДом,гепатитом, Боже упаси,заразитися.зате санітарка бере на 400-500 грв більше,це плюс до мінімалки,зва шкідливості миття туалету.класно!

 4. І ще наш прем’єр обіцяв що питання про те ,чому техпрацівники і педпрацівники (Я вихователь) отримують однакову зарплату буде розглянено, цей виступ був у жовтні чи на початку листопада. Чому так?У мене більше відповідальності чим у них,більше роботи за обсягом. Зарплата однакова, а вони за день тільки піл у коридорі протруть 1 раз (10хв), і клас помиють (15хв.) . Потім цілий день плетуть собі светри і розгадують кросворди. Навіть зараз коли багато снігу, розчищати його біжять не з охотою.Ще і додому раніше на 2-3 години ідуть. І заробітня платня у нас однакова!!!!!То коли ця справедливість настане???

 5. Я працюю вихователем ДНЗ. Нам взагалі в цьому місяці не виплатили авансу і говорять що може ще бути затримка 2-3 місяці.

 6. Плюють у очі і кажуть, що дощ іде(((

 7. Ура ! Тепер ставка молодого спеціаліста аж на 20 грн більша ніж у техпрацівника! Всі в педуніверситети! Слава Гройсману!

 8. Шо опять?

 9. Вікторія

  “певній категорії педагогічних працівників”. В навчальних закладах працюють психологи, соціальні педагоги, методисти, які відносяться до педагогічних працівників та виконують досить великий об’єм роботи, але напревеликий жаль мають злиденські заробітні плати (майже як прибиральниці). Чомусь за таких педагогів завжди забувають. Тому багато випускників не розуміють потреби в подальшому навчанні, а роблять закордонні паспорти.

 10. Наталія

  Не зрозуміло, чому ж тепер всі канали мовчать про “підвищення?

  • Ми нікому не потрібні, це базікання – по іншому не можу назвати, тільки для того, щоб підняти собі рейтинг!!!

   • Нашій владі не потрібні розумні і навчені люди. Дурнями безграмотними легше “керувати”

 11. Наталія

  Ну слава Богу! А то народ хвилювався, що вчителі будуть «багатіями». А ні: влада про все подбала.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*