Конспекти уроків географії 9 класУсі уроки географіїФайли

Виробництво продуктів харчування в світі: сучасні тенденції, вплив глобалізації та національних традицій, взаємозв’язок з агробізнесом (9 клас. Географія)

Тема.  Виробництво продуктів харчування в світі: сучасні тенденції, вплив глобалізації та національних традицій, взаємозв’язок з агробізнесом. Традиційні виробництва харчових продуктів окремих країн світу.

Дослідження. Традиційні продукти харчування в Україні та країнах-сусідах

Мета: ознайомити учнів з галузевим складом, особливостями спеціалізації, принципами розміщення, проблемами та перспективами розвитку харчової промисловості; показати особливості харчової промисловості свого краю; розвивати вміння і навички самостійно робити висновки на основі вивченого матеріалу, використовувати набуті знання у повсякденному житті виховувати екологічну культуру учнів, творчій підхід до розв’язання нестандартних завдань.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Обладнання та матеріали: фізична карта світу, атласи, підручник, довідкова інформація.

Завантажити: Виробництво продуктів харчування в світі: сучасні тенденції, вплив глобалізації та національних традицій, взаємозв’язок з агробізнесом (9 клас. Географія) (Розмір: 433.8 KB, Завантажень: 202)
  
Back to top button