Посібники-Книги

Вийшли друком дитячі книжки про митрополита Шептицького

Вийшли друком дитячі книжки про митрополита Шептицького
Вийшли друком дитячі книжки про митрополита Шептицького
«Дорогий Татусь!» — так зверталися у своїх листах до митрополита Андрея Шептицького діти з різних сіл і містечок Галичини, прохаючи його, предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви, виконати їхні дитячі прохання. «Ми, священики, по спромозі працюємо для Вас та над вихованням Ваших дітей», – говорив митрополит Андрей Шептицький про глибинне служіння священика-душпастиря.

Львівське видавництво «Скриня» втілило в життя новий проект Української Греко-Католицької Церкви, видавши дві книжечки для дітей про митрополита Андрея. Ініціаторами проекту стали співдиректор видавництва Мирослав Вонс та о. Роман Лагіш (ЧНІ).

Дві книги для дітей про митрополита Шептицького – «Любов у конвертах» та «Годинник від Татуся» – це перші видання про Шептицького для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку. Автори книг взяли за основу листи, які діти писали до митрополита Андрея.

“Любов у конвертах” авторства Тетяни Павлюк з ілюстраціями Олександра Гулєватого — це розповідь про митрополита Шептицького, якому щодня надходило чимало листів від дітей і ангела, який упорядковував ці листи на пошті. «Годинник від Татуся» (автор Мирослав Вонс, художник Ольга Поворозник) — це продовження теми благодійництва митрополита. Про скрутне становище однієї родини він дізнається з листа дитини і допомагає їм подолати скруту.

«Митрополит Андрей постане перед читачами, як особа, котра не тільки думала про важливі церковні питання, але й дбала про майбутнє Церкви через піклування про сиротинці, хворих дітей. Шептицький відкривав притулки, опікувався обдарованими дітьми, яких за свій кошт відсилав на навчання за кордон», – зазначив Мирослав Вонс.

Джерело:risu.org.ua

Back to top button