Конспекти уроків географії 9 класУсі уроки географіїФайли

Видобування металічних руд. Основні закономірності розміщення родовищ металічних руд (9 клас. Географія)

Тема. Видобування металічних руд. Основні закономірності розміщення родовищ металічних руд. Країни з найбільшими обсягами видобутку залізних, марганцевих руд, руд кольорових, рідкісноземельних і благородних металів. Розвиток і розміщення виробництв з видобутку залізних і марганцевих руд в Україні. Розробка родовищ руд кольорових металів в Україні.

Мета: закріпити знання про види паливних корисних копалин та географію їх родовищ; вивчити розміщення основних районів видобутку рудних корисних   копалин в Україні; розвивати пам’ять, уміння працювати з підручником і складати таблиці та картосхеми, критичне мислення, самостійність, гуманні стосунки між людьми та уміння до співпраці; виховувати раціональне ставлення до мінерально-сировинних багатств, культуру розумової праці.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання та матеріали: підручник, атлас, фізична,  корисних копалин карти України, контурні карти,

Терміни та  поняття: країни з найбільшими обсягами видобутку залізних руд – Бразилія, Австралія, Канада, Китай, Індія, Україна, басейни  та райони видобування залізних та марганцевих руд в Україні; найбільші райони видобутку руд кольорових металів – Кордильєри-Анди, «вольфрамово-олов’яний пояс» Азії, «мідний пояс» Африки; основні родовища руд кольорових металів, що їх розробляють в  Україні.

Завантажити: Видобування металічних руд. Основні закономірності розміщення родовищ металічних руд (9 клас. Географія) (Розмір: 56.1 KB, Завантажень: 911)
Back to top button