Конспекти уроків географії 9 класУсі уроки географіїФайли

Видобування інших видів природної сировини: значення, особливості розміщення виробництв з видобутку кам’яної і калійної солей, фосфоритів, каоліну в країнах світу (9 клас. Географія)

Тема. Видобування інших видів природної сировини: значення, особливості розміщення виробництв з видобутку кам’яної і калійної солей,  фосфоритів, каоліну в країнах світу. Підприємства видобувної промисловості свого регіону.

Мета: Сформувати загальне уявлення про особливості родовищ нерудних корисних копалин і одночасно закріпити і повторити теоретичний матеріал що до умов їх утворення, розкрити прийоми застосування набутих знань для отримання нових відомостей і розв’язання творчих завдань; сприяти розвитку: абстрактно – логічного мислення; образного мислення; виховувати в учнів розуміння та впевненості в тому, що треба діяти в умовах таких законів природи і суспільства, які не мають ніяких винятків.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учень повинен  характеризувати поширення основних видів корисних копалин,  наводити приклади корисних копалин за їх використанням; називати та показувати на карті основні басейни нерудної сировини.

Обладнання та матеріали: карта корисних копалин України, атласи, контурні карти, інструктивні картки.

 Терміни і  поняття: Гірничо-хімічна, будівельна, металургійна сировина, коштовне й напівкоштовне каміння, мінеральні води, лікувальні грязі,  основні центри видобутку кам’яної солі в Україні.

Завантажити: Видобування інших видів природної сировини: значення, особливості розміщення виробництв з видобутку кам’яної і калійної солей, фосфоритів, каоліну в країнах світу (9 клас. Географія) (Розмір: 30.7 KB, Завантажень: 488)
Back to top button