Конспекти уроків зарубіжної літератури 8 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Вільям Шекспір (1564-1616). Виняткова роль В.Шекспіра в розвитку англійської національної літератури і світового мистецтва (8 клас. Зарубіжна література)

Тема: Вільям Шекспір (1564-1616). Виняткова роль В.Шекспіра в розвитку англійської національної літератури і світового мистецтва

Мета: ознайомити з особливостями театру шекспірівської доби ; фактами біографії В. Шекспіра, творчим спад­ком драматурга; поглибити знання школярів про сонет як жанр; розвивати вміння складати опорні конспекти, логічне мислення, виховувати допитливість, навички працювати в парах.

Обладнання:  портрети В. Шекспіра, виставка різних видань драматурга.

ХІД  УРОКУ

І. Оголошення теми і мети уроку

1.Вступне слово вчителя

Життя людини… Філософи і письменники сотні років намагаються зрозуміти його, вловити ту дивовижну мить, коли можна сказати, що воно прекрасне, і дати, нарешті відповідь: у чому ж полягає сенс людського існування, для чого воно дається людині. Одні порівнюють його з тихою спокійною річкою, що тече у Вічність. Інші – з бурхливим морем, що виходить з берегів, вириваючись із чіткого окресленого кола. В житті так тісно переплітається високе й низьке, красиве й бридке, добре й зле, що часом неможливо провести чітку межу між цими поняттями. Зобразити буття в усій його багатогранності й мінливості під силу лише справжньому майстрові, яким і був англійський драматург Вільям Шекспір, витвори думки й серця котрого хвилюють людей понад чотири століття.

На сьогоднішньому уроці ми ознайомимося з особливостями театру шекспірівської доби, з фактами біографії В. Шекспіра, творчим спад­ком драматурга та поета, з’ясуємо  суть шекспірівського пи­тання.

Завантажити: Вільям Шекспір (564-1616). Виняткова роль В.Шекспіра в розвитку англійської національної літератури і світового мистецтва (8 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 161.7 KB, Завантажень: 1636)
Back to top button