Здоров'яФізіологія

Відвідування тренажерних залів підвищує успішність студентів

Тим, хто хоче підвищити свій середній бал, можливо, варто проводити більше часу в тренажерному залі, а не в бібліотеці, передає Medical News Today . Дослідження, проведене в Мічиганському університеті, дало цікаві результати. У студентів, які на першому і другому курсах приділяли час спорту та фітнесу, середній бал був вище в порівнянні з тими, хто не займався спортом. Такі студенти частіше продовжували своє навчання.

В дослідженні взяло участь 4843 учнів. Результати показали, що після 4 семестрів студенти, які займалися спортом, мали меншу кількість академічних заборгованостей, і їх середній бал був вище на 0,13 бала. 74% студентів-спортсменів успішно перейшли на другий курс. З тих, хто не займався спортом, другокурсниками стали тільки 60%.

“Приблизно 1575 студентів з 49 000 вирішили перейти на третій курс. Дані результати відображають те, що наявність в університетах спортивно-оздоровчих центрів може мотивувати студентів продовжувати навчання”, – відзначає професор Джеймс Піварнік. Дослідження підтверджує більш ранні дослідження, що говорять про те, що середовище, яке об’єднує студентів і вуз, гарантує академічні успіхи і стимулює бажання залишитися в університеті.

Back to top button