день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Відвідування тренажерних залів підвищує успішність студентів

Тим, хто хоче підвищити свій середній бал, можливо, варто проводити більше часу в тренажерному залі, а не в бібліотеці, передає Medical News Today . Дослідження, проведене в Мічиганському університеті, дало цікаві результати. У студентів, які на першому і другому курсах приділяли час спорту та фітнесу, середній бал був вище в порівнянні з тими, хто не займався спортом. Такі студенти частіше продовжували своє навчання.

В дослідженні взяло участь 4843 учнів. Результати показали, що після 4 семестрів студенти, які займалися спортом, мали меншу кількість академічних заборгованостей, і їх середній бал був вище на 0,13 бала. 74% студентів-спортсменів успішно перейшли на другий курс. З тих, хто не займався спортом, другокурсниками стали тільки 60%.

“Приблизно 1575 студентів з 49 000 вирішили перейти на третій курс. Дані результати відображають те, що наявність в університетах спортивно-оздоровчих центрів може мотивувати студентів продовжувати навчання”, – відзначає професор Джеймс Піварнік. Дослідження підтверджує більш ранні дослідження, що говорять про те, що середовище, яке об’єднує студентів і вуз, гарантує академічні успіхи і стимулює бажання залишитися в університеті.

  
Тим, хто хоче підвищити свій середній бал, можливо, варто проводити більше часу в тренажерному залі, а не в бібліотеці, передає Medical News Today . Дослідження, проведене в Мічиганському університеті, дало цікаві результати. У студентів, які на першому і другому курсах приділяли час спорту та фітнесу, середній бал був вище в порівнянні з тими, хто не займався спортом. Такі студенти частіше продовжували своє навчання. В дослідженні взяло участь 4843 учнів. Результати показали, що після 4 семестрів студенти, які займалися спортом, мали меншу кількість академічних заборгованостей, і їх середній бал був вище на 0,13 бала. 74% студентів-спортсменів успішно перейшли на другий курс.…

Оцінити

0