АнонсГоловне

Вебінар “Академічна доброчесність” від IREX

Мабуть, ви вже не раз чули і безпосередньо стикалися з такими неприємними речами, як списування домашніх робіт, шпаргалки на контрольних роботах та плагіат у творчих завданнях. Усе це стосується теми, яка зачіпає професійне життя усіх викладачів, і не тільки- академічної доброчесності. Аби ви змогли більше дізнатися про цю тематику та знайти шляхи розвитку доброчесності у вашій освітянській спільноті, запрошуємо вас долучитися до вебінару “Академічна доброчесність”, який відбудеться 20 травня о 15:00.

Вебінар присвячений наступним питанням:

  • огляду основних форм академічної доброчесності та феномену плагіату як основного порушення академічної доброчесності і його видів: від “ре-твітів” і “мозаїчного плагіату” до само/автоплагіату й інших екзотичних форм.
  • розгляду форм некоректного цитування і витончено-хитрих способів фальсифікації даних.
  • основні труднощі становлення академічної культури в Україні і питанню про те, як академічну доброчесність можна виховувати і плекати.

Спікер: Максим Яковлєв – доцент, кандидат політичних наук, завідувач кафедри міжнародних відносин і директор Школи політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія», в якій має досвід викладання методів суспільствознавчих досліджень на шістьох кафедрах. У 2010 р. захистив кандидатську дисертацію. Викладає в Українській академії лідерства, «Культурному проекті», займається перекладом науково-популярної літератури.

Вебінар буде відбуватись на платформі ZOOM. Щоб зареєструватись на участь, просимо заповнити коротку форму реєстрації до 14:00 у четвер 20 травня. Усі зареєстровані учасники отримають посилання на вебінар не пізніше, ніж за годину до його початку на електронні скриньки. Якщо у вас не буде можливості приєднатись до вебінару у зазначений час, ви зможете переглянути запис, посилання на який ми надішлемо після заходу.

За  участь у вебінарі та за виконання домашнього завдання по його закінченню ви можете отримати сертифікат від IREX (2 години). Деталі завдання будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам на електронні скриньки відразу після закінчення ефіру.

Нагадуємо про онлайн-курс «Як справлятися зі змінами в житті: соціально-емоційне навчання через гру»

Back to top button