Анонс

Онлайн-курс «Як справлятися зі змінами в житті: соціально-емоційне навчання через гру»

Адаптуватись до нової реальності в часи пандемії COVID-19 дорослим і дітям, навчитись на практиці застосовувати методи навчання через гру і долати стрес допоможе онлайн-курс «Як справлятися зі змінами в житті: соціально-емоційне навчання через гру». Курс розміщено на платформі Future Learn у вільному доступі українською мовою. Це стало можливим завдяки співпраці між Міністерством освіти і науки України та благодійним фондом The LEGO Foundation.

Пандемія COVID-19 вплинула на життя дітей у різних куточках світу: діти повинні адаптуватися до закриття школи, соціального дистанціювання, відновлення освітнього процесу та змін у ньому, ймовірності закриття більшої кількості шкіл у майбутньому. Це впливає не лише на академічні результати навчання дітей, а також і на психічне здоров’я та соціально-емоційне благополуччя, що є основою здатності навчатися.

Мета курсу «Як справлятися зі змінами в житті: соціально-емоційне навчання через гру» – підтримка дорослих і дітей у часи нової реальності, а також демонстрація ідеї гри як рушійної сили розвитку соціальних та емоційних навичок. До створення курсу була залучена не тільки наукова спільнота The LEGO Foundation, а й партнери з Кембриджського університету, Гарвардської школи вищої освіти, Університету Нотр-Дам та The MHPSS Collaborative, які поділилися своїми думками і знаннями щодо особливостей розвитку дитини та її соціально-емоційного благополуччя.

Під час курсу слухачі:

  • будуть досліджувати реальні виклики, з якими стикаються діти;
  • дізнаються більше про навчання через гру та дієві стратегії управління стресом;
  • розглянуть потенційні довготривалі наслідки криз на соціальний, емоційний та когнітивний розвиток дитини.

Курс буде корисним педагогам, батькам і всім дорослим, які взаємодіють з дітьми. Наприкінці курсу всі учасники, які його пройшли, отримують сертифікат.

Зареєструватись на курс