ГоловнеПерерва

Вчителі у масках- перспективи початку навчального року

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в уряді розглядають можливість дистанційного навчання восени. Про це він сказав під час години запитань до уряду у парламенті.

“Стосовно освітнього процесу восени. Весь світ готується до другої або третьої хвилі коронавірусу. Тому дуже важливо мати змогу в умовах пандемії, яка продовжується і наростає в світі, розуміти, що ми маємо змогу навчати наших дітей, незалежно від ситуації з епідемією світовою. Тому можливість дистанційного навчання ми передбачаємо, і працюємо над тим, щоб вона була більш якісною, повноцінною і давала змогу дітям у разі загрози епідемії проходити навчання дистанційно”, – сказав Шмигаль.

Але за словами прем’єра, це “лише змога” і ніхто не збирається відміняти класичного освітнього процесу.

“Це пріоритет, ми також над цим працюємо, і в умовах помірного розвитку епідемії в Україні освітній процес буде розпочатий з дотриманням елементів захисту дітей, вчителів – масочний режим, дистанція і дезінфекція. Над цими речами МОЗ та освітяни зараз працюють”, – додав Шмигаль.

Нагадаємо, Сергій Шкарлет призначений на посаду в.о. глави Міносвіти з можливістю проявити себе протягом наступних місяців. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

Back to top button