ГоловнеУчительська

Вчителі також повинні вчитися, якщо хочуть бути конкурентоспроможними, – Гриневич

До 1 вересня 2018 року планується перепідготувати 22 тисячі вчителів молодших класів. Кожна школа зобов’язана організувати їм доступ до інтернету для можливості дистанційного навчання у регіонах.

Про це міністр освіти і науки Лілія Гриневич розповіла у ефірі програми “Лівий берег”.

“Звичайно, що це буде короткотривала підготовка, а не повний курс, який проходять учителі кожні 5 років. Ми робимо цю перепідготовку у так званий змішаний спосіб. Ми зробимо дистанційний курс для вчителів у регіонах, щоб вони могли безперервно навчатись”, – пояснила вона.

Також Гриневич наголосила на тому, що кожен учитель у межах реформи зобов’язаний пройти курс.

Якщо вчителі хочуть бути конкурентними в системі освіти, вони також змушені вчитися і змінюватися. Не можна вчити теперішніх дітей, так як учили 20-30 років тому. Зараз з’являються інші, нові виклики перед молодою людиною, перед громадянином. Зрозуміло, що школа також повинна оновлюватися, – зазначила міністр.

Для вчителів із регіонів кожна школа зобов’язана буде надати учителям доступ до інтернету.

“Ми будемо мотивувати вчителів учитися і дамо їм для цього доступ. Кожна школа буде зобов’язана організувати доступ учителя до інтернету”, – запевнила Гриневич.

Коментарів: 3

  1. Не побоюсь навести статистику – 20 % лише готові вчитись, всі інші вважають це пустою тратою часу. З досвіду роботи заступником це знаю. Не хочуть люди змін. Була б матеріальна винагорода, можливо цей відсоток був би більший…

  2. Гарна ідея, але варто дати вчителю обирати навчальні курси самостійно. Підтримую варіант навчання у зручний час

  3. Гарна пропозиція. Ще було б добре, що б вони вчилися на канікулах або влітку. Бо заміни вчителів в навчальний рік. не завжди добрі.

Back to top button