день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Вчені визначили скільки разів на день треба їсти, щоб скинути вагу

Найкорисніше-їсти п’ять разів на день. На цьому наполягають вчені з університету Східної Фінляндії (University of Eastern Finland), що оприлюднили результати нового дослідження.

Дієтологи для того, щоб підтвердити користь п’ятиразового харчування, спостерігали за станом 4000 дітей з моменту їх народження і до 16-річного віку. Як вдалося з’ясувати, учасники експерименту, які дотримуються п’ятиразового харчування, мали нормальний індекс маси тіла, і навіть наявність зайвої ваги та ожиріння у батьків не вплинуло на вагу дітей.

Щоб повторити результат випробовуваних хлопців, необхідно повноцінно їсти тричі на день – вранці, в обід і ввечері, а між прийомами їжі перекушувати салатами, фруктами або нежирним йогуртом.

Причому такий раціон харчування є єдино правильним. Досить пропустити всього один прийом їжі, наприклад, сніданок, і ефект буде зворотний – зайві кілограми почнуть знову додаватися.