ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

В УЦОЯО рекомендують перевірити сканкопії відповідей з історії України

В УЦОЯО рекомендують перевірити сканкопії відповідей з історії України.

Пряма мова:

УВАГА! Під час тестування з історії України учасники виконували завдання з вибором одного варіанта відповіді, завдання на встановлення відповідності, завдання на встановлення правильної послідовності та з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді, а результати виконання завдань фіксували в бланку А, що обробляється машинно.

Щоб перевірити правильність встановленого результату, учасникові варто зайти на свою інформаційну сторінку, завантажити сканкопію бланка відповідей, а також картку результатів, порівняти позначки й цифри в бланку відповідей із даними в картці результатів, за потреби скористатися схемами нарахування балів за виконання завдань. https://testportal.gov.ua/sertificatist/

Нагадаємо, що завдання на встановлення правильної послідовності (№ 27, 28, 57, 58) оцінюється в 0,1, 2 або 3 бали.

Учасник, який побачив, що правильну відповідь, позначену в бланку, неправильно зафіксовано в картці результатів, може подати апеляційну заяву. У такому разі бланк буде перевірено вручну, що дозволить учаснику отримати об’єктивний результат.

Порогові бали ЗНО-2021:

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з географії у 2021 році дорівнюватиме  24 тестовим балам.

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з біології у 2021 році дорівнюватиме 22 тестовим балам.

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у 2021 році дорівнюватиме 27 тестовим балам.

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури у 2021 році дорівнюватиме 27 тестовим балам.

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови у 2021 році дорівнюватиме  17 тестовим балам.

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з хімії в 2021 році дорівнюватиме 14 тестовим балам.

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов (англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова) у 2021 році дорівнюватиме  18 тестовим балам.

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2021 році дорівнюватиме  10 тестовим балам.

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з фізики у 2021 році дорівнюватиме  12 тестовим балам.

Back to top button