ГоловнеПерерва

В Києві розпочато прийом документів до першого класу

З понеділка, 2 травня, в Києві розпочато прийом документів до першого класу. Він буде тривати до 31 травня. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

“В умовах воєнного стану документи будуть прийматися не тільки особисто, а й в електронному вигляді або у вигляді поштових листів. Відсутність медичної довідки не є підставою для відмови у зарахуванні”, – заявив Микола Поворозник.

За його словами, цього року зарахування до 1-х класів здійснюватиметься на підставі заяви одного з батьків майбутніх першокласників, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій, направлених нарочним, факсом, електронною поштою на адресу школи. Якщо до 31 травня у батьків немає можливості отримати медичну довідку для своєї дитини, це не є підставою для відмови у зарахуванні.

“Оригінали документів та медичну довідку потрібно подати до 23 серпня 2022 року включно. При зарахуванні до навчального закладу пріоритет надаватиметься тим дітям, що проживають на території обслуговування закладу, зареєстрованим внутрішньо переміщеним особам, дітям, чиї брати чи сестри вже навчаються в цій школі та дітям працівників цих закладів”, – наголосив перший заступник голови КМДА.

Читайте також: Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти

Back to top button