день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Узагальнення теоретичних знань та практичних умінь учнів з розділу ІІ «Загальна характеристика природних умов і природних ресурсів України» (8 клас. Географія)

Тема: Узагальнення теоретичних знань та практичних умінь учнів з розділу ІІ «Загальна характеристика природних умов і природних ресурсів України»

Мета: визначити рівень знань, вмінь та навичок, що здобули учні в процесі вивчення розділу, провести їх корекцію, підготувати учнів до тематичного оцінювання.

Тип уроку: перевірки та корекції знань, умінь та навичок.

Обладнання: фізична карта України, карти тектонічної, геологічної будови та корисних копалин України.

Географічна номенклатура: Карадаг, Аюдаг, Арабатська Стрілка, печера Оптимістична, Мізоцький кряж; гори: Могила-Мечетна, Камула, Берда, Бельмак-Могила, Говерла, Роман-Кош; Поліська, Придніпровська, Полтавська, Причорноморська, Північнокримська, Закарпатська низовини; Придніпровська, Приазовська, Волинська, Подільська, Хотинська, Передкарпатська, Донецька, Середньоросій­ська височини.

Усі уроки географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Узагальнення теоретичних знань та практичних умінь учнів з розділу ІІ «Загальна характеристика природних умов і природних ресурсів України» (8 клас. Географія) (Розмір: 20.1 KB, Завантажень: 306)