ГоловнеПерерва

Усі заклади освіти Львівщини переводять на дистанційне навчання

Усім навчальним закладам на Львівщині рекомендують з вівторка, 9 березня, перейти на дистанційний режим навчання. Таке рішення у п’ятницю, 5 березня, прийняла обласна комісія ТЕБ і НС у зв’язку з різким погіршенням cитуації із захворюваністю на Covid-19. Рішення не стосується лише роботи дитячих садочків та інтернатів.

Як повідомили у ЛОДА, за підсумками позачергового засідання комісії, закладам загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти, з 9 березня рекомендують перейти на віддалений режим навчання.

Окрім цього, з 15 березня рекомендують розпочати канікули у школах області.

Керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис розповів про стрімке погіршення ситуації із захворюваністю на Covid-19. З його слів, у кожної другої-третьої людини, яка тестується, є позитивний результат. Окрім цього, збільшується як кількість викликів швидкої медичної допомоги до людей з підозрою на коронавірус, так і кількість госпіталізованих в медичні заклади області.

Станом на сьогодні завантаженість ліжок у лікарнях області становить майже 43% на противагу майже 30%, які були ще два тижні назад. Таку тенденцію захворюваності в ЛОДА називають тривожною.

Як зазначив керівник департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска, зростає захворюваність і серед дітей, які відвідують навчальні заклади області.

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що у місті продовжується активний моніторинг захворюваності у школах. Рішення щодо їх роботи прийматиме міська комісія ТЕБ і НС у вівторок, 9 березня.

«Наразі вони працюватимуть у звичному режимі. Більш детальну інформацію зможу повідомити у вівторок після засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій», – написав Андрій Садовий увечері п’ятниці у Facebook.

Читайте також: МОЗ планує провести вакцинацію вчителів до початку нового навчального року

Back to top button