ГоловнеПерерва

Уряд схвалив Концепцію безпеки закладів освіти

Питання безпеки буде одним із пріоритетних ще багато років і після завершення війни. Для цього вже зараз Уряд формує нову систему й нові підходи. Про це наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Під час засідання 7 квітня Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Як зауважив очільник Уряду, мова йде не лише про розбудову сучасних комфортних укриттів — Концепція також передбачає нові підходи до пожежної безпеки, охорони шкіл із залученням відповідних підрозділів поліції, нові підходи до пропускного режиму, відеоспостереження, інклюзивності.

«Концепція також дозволить впроваджувати чіткі алгоритми дій у разі небезпеки, додаткове навчання для вчителів та учнів про те, як діяти в різних ситуаціях. Ми хочемо, аби наші діти продовжували навчання у максимально безпечному просторі», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зазначив, що цьогоріч передбачено 1,5 млрд грн субвенції регіонам на облаштування в школах якісних укриттів. Від місцевої влади Уряд очікує швидких результатів та ефективного використання виділених коштів.