Учительська

Уряд ініціює перевірку всіх навчальних закладів через НП у Василькові

Після обвалу школи у Василькові на Київщині, Кабінет міністрів України  ініціює перевірку усіх шкіл, які були побудовані до 1980 року. Про це на прес-конференції заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

О 10:10 відбулося руйнування зовнішньої стіни, було обвалення трьох класів, постраждалих нема і це добре, бо вчасно зорієнтувався персонал. Причину руйнування встановлюють експертною комісією і рятувальною інспекцією. Зараз відбуваються рятувальні роботи“, –  сказав він.

За словами Геннадія Зубка, учні зруйнованої школи зможуть протягом трьох днів відновити навчання в інших школах. “Нам потрібно встановити причини, зробити акт обстеження і зробити план відновлення цієї школи. Кошторисну вартість теж встановить інспекція, яка проводить експертизу на місці. Які будуть дії Уряду? Уряд передусім виділить кошти з резервного фонду, щоб відновити цю школу. Буде дано розпорядження провести в інших школах навчання для школярів з евакуації в разі надзвичайної ситуації“, –  зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні в одній зі шкіл Василькова обвалилася стіна. За попередньою інформацією жертв і постраждалих не було.  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв покарати винних.

Back to top button