ГоловнеПерерва

Уроки проводитимуться тільки в тих освітніх будівлях, де є бомбосховища

5 серпня 2022 року, Перший заступника Міністра Андрій Вітренко перебуває з робочим візитом у місті Запоріжжя.

Заступник Міністра разом із керівником Запорізької обласної військової адміністрації Олександром Старухом, заступником голови облдержадміністрації Віталієм Сиволапом і директоркою Департаменту освіти і науки ОВА Людмилою Бухаріною ознайомився з умовами організації безпечного освітнього процесу декількох закладів освіти регіону.

Також під головуванням Першого заступника Міністра відбулася нарада з керівництвом області, міста, профільного департаменту та представниками ДСНС і Нацполіції, де було обговорено підготовку до нового навчального року, безпекові та кадрові питання педагогічних працівників.

«1 вересня в офлайн-режимі працюватимуть ті навчальні заклади, в яких є належно обладнані укриття. Всі інші будуть надавати освіту в онлайн-форматі або практикувати змішану форму. Все буде залежати від безпекової ситуації в країні та регіоні», – зазначив Андрій Вітренко.

Крім того, до підготовчих занять можуть приєднатися й позашкільнята. Уроки проводитимуться тільки в тих освітніх будівлях, де є бомбосховища.

У зонах бойових дій і на прилеглих до них територіях, а це 55 територіальних громад області (станом на 03 серпня), навчання можливе виключно в дистанційному форматі.

На території Запорізького району та обласного центру є можливість здійснювати змішане навчання (за умови наявності укриття в закладі освіти).

Станом на 4 серпня 2022 року спеціальними комісіями перевірено 393 заклади освіти міста Запоріжжя та Запорізького району. Перевірки тривають.

Читайте також: Організація безпечного освітнього середовища закладу професійної (професійно-технічної) освіти в умовах воєнного стану

Back to top button