Конспекти уроків зарубіжної літератури 9 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Урок виразного читання. Виразне читання та аналіз поезій Байрона (9 клас. Зарубіжна література)

Тема: Урок виразного читання. Виразне читання та аналіз поезій Байрона

Мета: навчати виразного читання поетичних творів; перевірити якість заучування поезій напам’ять;  розвивати пам’ять та артистизм; учити презентувати власні ілюстрації, виховувати прагнення  передавати своє бачення поезії у зорових образах; розвивати навички публічного виступу, творчі здібності учнів.

Обладнання: учнівські ілюстрації до творів Байрона.

Тип уроку: виразне читання.

Хід уроку

І. Мотивація навчальної діяльності

Творчість Байрона була новаторською. У ній містяться ідеї, які хвилювали сучасників і наступні покоління. Для викладу цих ідей Байрон знайшов нові форми — жанри, яких до нього не знала поезія. А ліричний герой Байрона виник за певних історичних умов і віддзеркалив основні проблеми свого часу, тому і виявився близьким багатьом поетам. «Байронічний герой» збуджував у людині відчуття своєї неповторності, свого права на власні думки і почуття. Такий герой не знає причин «світової скорботи» і як її позбутися. І він залишає за собою право не ховатися від неї, а вистраждати її. Сьогодні поезія Байрона звучатиме впродовж уроку.

Завантажити: Урок виразного читання. Виразне читання та аналіз поезій Байрона (9 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 10.5 KB, Завантажень: 290)
Back to top button