ГоловнеПерерва

У Запоріжжі навчання відбуватиметься онлайн

У Запорізькій міській раді ухвалили остаточне рішення щодо форми навчання для школярів. Згідно з ухваленим колегіальним рішенням з 1 вересня діти продовжать навчатися дистанційно.

Про це повідомляють у Запорізькій міській раді.

Учора, 16 серпня, під час чергової зустрічі виконуючого обов’язки міського голови Анатолія Куртєва з представниками батьківських комітетів та педагогічних колективів шкіл, дитячих садків та закладів позашкільної освіти було прийнято одноголосно рішення — у Запоріжжі дити навчатимуться дистанційно.

Паралельно у навчальних закладах продовжують облаштовувати найпростіші укриття, щоб, коли ситуація покращилася, діти змогли вчитися за «змішаною формою».

Back to top button