ГоловнеПерерва

У МОН обіцяють нагородити призерів міжнародних учнівських олімпіад

З метою відзначення цьогорічних переможців міжнародних учнівських олімпіад МОН готує зміни до постанови Уряду, що визначає порядок призначення та виплати премій Президента України для переможців всеукраїнських і міжнародних учнівських олімпіад з навчальних предметів. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

«Цьогоріч через пандемію коронавірусу Україна офіційно не формувала команди на міжнародні учнівські олімпіади у зв’язку з тим, що не відбувалися всеукраїнські етапи олімпіад. Але за ініціативою деяких викладачів були сформовані команди учнів, які брали участь у міжнародних олімпіадах і здобули призові місця», – підкреслив Міністр.

Сергій Шкарлет привітав переможців міжнародних учнівських олімпіад та побажав кожному з них не зупинятися на досягнутому, впевнено крокувати до здійснення своїх мрій і підкорення нових наукових вершин.

«Україна пишається юними олімпійцями й високо цінує їхні здобутки на міжнародній освітній арені», – наголосив Міністр.

Сергій Шкарлет розповів, що українські талановиті школярі показали високі результати на міжнародних олімпіадах із фізики, інформатики та математики. Зокрема, на Міжнародній олімпіаді з фізики учні Маріупольського міського ліцею, Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ імені Івана Франка та Харківського фізико-математичного ліцею №27 отримали одну золоту, одну срібну та три бронзові медалі. На Міжнародній олімпіаді з математики команда українських школярів посіла шосте місце, обійшовши 101 команду з інших країн.

Українські учні з Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер», Харківського фізико-математичного ліцею №27, Київського ліцею №208 та Маріупольського технічного ліцею здобули три золота, два срібла та одну бронзу. На Міжнародній олімпіаді з інформатики школярі з Кременчуцького ліцею «Політ», Київського ліцею №208 та Коростишівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» отримали одну золоту і дві срібні медалі.

«Зараз є очевидним, що підходи до відбору й формування команд серед українських школярів для участі в міжнародних олімпіадах потребують комплексних змін. А тому мною надано доручення фахівцям МОН щодо опрацювання цього питання», – зазначив Міністр.

Читайте також: Нормативно-правові документи щодо організованого початку нового 2021/2022 навчального року

Back to top button