ГоловнеПерерва

У Міносвіти вирішили боротися з рекламою у шкільних зошитах

У Міносвіти вирішили боротися з рекламою у шкільних зошитах
У Міносвіти вирішили боротися з рекламою у шкільних зошитах
Профільне відомство звертає увагу на те, що змістове наповнення значної частки друкованої шкільної продукції не відповідає нормам законодавства

Міністерство освіти звернулось до регіональних управлінь освіти з проханням посилити контроль за відповідністю друкованої продукції шкільного асортименту, яка використовується у навчальних закладах, педагогічним вимогам.

Міністерство звертає увагу на наявність на споживчому ринку значної частки шкільної продукції , зокрема зошитів та щоденників, якість, художнє оформлення та змістове наповнення яких не відповідають нормам законодавства, серед яких, зокрема, зазначено заборону розміщення рекламної інформації, а також інформації та ілюстративного матеріалу, що відволікає увагу учнів, стимулює агресивність, жорстокість та цинізм.

У зв’язку з цим у відомстві наголошують на неприпустимості використання у навчальних закладах друкованої продукції шкільного асортименту без належного документального підтвердження їх відповідності санітарно-епідеміологічним нормам та педагогічним вимогам.

У міністерстві звертають увагу на те, що вся продукція шкільного асортименту, яка використовується у навчально-виховному процесі навчальних закладів, підлягає підтвердженню відповідності педагогічним вимогам.

“Просимо вжити дієвих заходів щодо посилення контролю за відповідністю педагогічним вимогам друкованої продукції шкільного асортименту, яка використовується у навчально-виховному процесі, на рівні місцевих органів управління освітою та адміністрацій навчальних закладів”, – йдеться у листі профільного міністерства до регіональних управлінь освіти.

Джерело: osvita.ua