Конспекти уроків біології 7 класУсі уроки біологіїФайли

Тварина – живий організм. Основні відмінності тварин від рослин та грибів. Особливості живлення тварин (7 клас. Біологія)

Тема: Тварина – живий організм. Основні відмінності тварин від рослин та грибів. Особливості живлення тварин

Мета: сформувати в учнів знання про основні процеси життєдіяльності тваринного організму (рух, живлення, дихання, виділення, розмноження тощо); установити основні ознаки відмінності тварин від рослин та грибів; розвивати творчу активність та пізнавальні інтереси учнів; формувати вміння працювати з опорними схемами, виділяти головну думку та формулювати висновки; виховувати дбайливе ставлення до природи; сприяти розвитку інтересу до вивчення природничих наук.

Очікувані результати: учні називають середовища існування тварин, прояви життєдіяльності тва­рин, відмінності тварин від рослин та грибів; характеризують живлення тварин; порівнюють типи жив­лення: автотрофний і гетеротрофний; висловлюють судження щодо значення біологічних знань.

Обладнання:  схеми, таблиці, зошит, підручник, малюнки, кросворд

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Завантажити: Тварина – живий організм. Основні відмінності тварин від рослин та грибів. Особливості живлення тварин (7 клас. Біологія) (Розмір: 86.1 KB, Завантажень: 2952)
  
Back to top button