Конспекти уроків образотворчого мистецтва 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Цілісність форми. Особливості створення складної форми на основі простих форм в об’ємі. «Кумедні пінгвіни» (1 клас. Образотворче мистецтво)

Тема: Цілісність форми. Особливості створення складної форми на основі простих форм в об’ємі. «Кумедні пінгвіни».

Мета: на первинному рівні ознайомлювати учнів зі скульптурою як видом мистецтва; закріплювати навички роботи з пластиліном (глиною); ознайомлювати з поняттям «анімалізм» як жанром образотворчого мистецтва; збагачувати та закріплювати в дітей уміння сприймати, розрізняти та аналізувати характерні особливості об’ємної форми; закріплювати навички основних видів ліплення, передавання форми та побудови предметів; розвивати дрібну моторику руки; стимулювати розвиток допитливості; виховувати в учнів естетичне сприйняття навколишнього світу, екологічну культуру.

Обладнання: навчальні плакати; зображення творів відомих художників-скульпторів; навчальні роботи з методичного фонду; об’ємні зображення; обладнання: ТЗН; дошка для ліплення; пластилін (глина); стеки; простий олівець, матеріали для відбитка.

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Актуалізація опорних знань

  • Ми вже ознайомилися з графікою та живописом. Пригадайте:
  • Які матеріали та інструменти необхідні для створення графічного зображення?
  • Які прийоми графічного зображення ви знаєте?
  • Які матеріали та інструменти необхідні для живопису?
  • Які виражальні можливості використовують художники для створення живописних творів?
Завантажити: Цілісність форми. Особливості створення складної форми на основі простих форм в об’ємі. «Кумедні пінгвіни» (1 клас. Образотворче мистецтво) (Розмір: 13.8 KB, Завантажень: 566)
Back to top button