ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Триває повернення коштів за пробне ЗНО-2022

Регіональні центри оцінювання якості освіти повертають кошти особам, які були зареєстровані для проходження пробного ЗНО та подали відповідну заяву.

Учасники пробного тестування мають змогу вибрати, куди перерахувати кошти: на підтримку Збройних Сил України чи на особистий банківський рахунок.

Станом на 14 грудня 2022 року понад 19 тисяч учасників пробного ЗНО подали заяви про повернення залишкових коштів, сплачених за його проведення, значна частина уже отримала кошти, а це понад 3 мільйони гривень; 2 тисячі осіб вказали на бажання перерахувати кошти на підтримку Збройних Сил України на суму понад 500 тисяч гривень.

Сьогодні  ми об’єдналися, щоб зупинити ворога, який знищує все, до чого може дістатися. Українські воїни гідно тримають оборону, звільняють кілометр за кілометром окуповані території. Наша перемога залежить від можливостей Збройних Сил України, тож підтримка кожного з нас у цій боротьбі — надважлива, а внесок – неоціненний. 

Усі кошти, які учасники пробного ЗНО перераховують на підтримку Збройних Сил України, потрапляють на спеціальний рахунок, відкритий Національним банком України, відповідно їх гарантовано використовують для допомоги нашим захисникам.

Back to top button