Конспекти уроків природознавства 4 класУсі уроки початкова школаФайли

Теплові смуги Землі та їх вплив на природу (4 клас. Природознавство)

Тема. Теплові смуги Землі та їх вплив на природу

Мета: формувати природознавчу компетентність учнів: дати знання про теплові смуги (пояси) Землі, розширити уявлення учнів про причини нерівномірного освітлення і нагрівання земної поверхні сонячними променями, про залежність багатства та різноманітність рослинного і тваринного світів на території теплових полюсів Землі від природних умов;

формувати ключові компетентності: комунікативну (культуру усного мовлення), уміння вчитися (бажання організувати свою працю для досягнення успішного результату), соціокультурну (виховувати пізнавальний інтерес, любов до природи), соціально-трудову (вміння працювати в групі)

Очікувані результати:

Учень (учениця)

знає про теплові смуги Землі;

розуміє причини нерівномірного освітлення і нагрівання земної поверхні сонячними променями і залежність різноманітності рослинного і тваринного світів від природних умов теплових поясів Землі;

застосовує знання для розв’язання навчальних і життєвих ситуацій

Обладнання: глобус, карта півкуль, Природознавство: підруч. для 4- го кл. загальноосвіт. навч. закл. / Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак. – К. : Генеза, 2014.

– 176 с.; Природознавство. 4 кл. : Робочий зошит/ Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак. : Вид-во «Генеза», 2014 с. 22-24., мультимедійна презентація, аудіозапис української народної пісні «Вийди, вийди, сонечко»

Завантажити: Теплові смуги Землі та їх вплив на природу (4 клас. Природознавство) (Розмір: 257.0 KB, Завантажень: 164)
Back to top button