Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: ЗВ’ЯЗНЕ МОВЛЕННЯ. Сприймання чужого мовлення. Конспектування висловлювань, що сприймаються на слух (10 клас. Українська мова)

ЗВ’ЯЗНЕ МОВЛЕННЯ

Сприймання чужого мовлення. Конспектування висловлювань, що сприймаються на слух. Тематичні виписки, тези, конспект прочитаного (художнього твору, публіцистичної та науково-публіцистичної статті).

Мета:         узагальнити знання про такі способи фіксації прочитаного, як тематичні виписки, план, тези та конспект; удосконалювати вміння фіксувати зміст писемного мовлення; розвивати усне й писемне мовлення, удосконалювати навички колективної та самостійної роботи з підручником, збагачувати й уточнювати словниковий запас учнів.

Обладнання:     підручник.

Усі уроки української мови  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: ЗВ’ЯЗНЕ МОВЛЕННЯ. Сприймання чужого мовлення. Конспектування висловлювань, що сприймаються на слух (10 клас. Українська мова) (Розмір: 12.4 KB, Завантажень: 342)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*