Конспекти уроків музичного мистецтва 3 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Тема: Жартівливі та сумні інтонації. Запитальні, стверджувальні, окличні інтонації в мові та музиці (3 клас. Музичне мистецтво)

Тема. Жартівливі та сумні інтонації. Запитальні, стверджувальні, окличні ін­тонації в мові та музиці. Ритмічні інтонації. Пісні рідного краю. Віктор Косенко «Дощик», «Гумореска», «Колискова» — слухання. Повторення вивчених пісень (с. 40—42).

Мета. З’ясувати, які почуття може передавати музика; розвивати співацькі на­вички, почуття ритму, вміння аналізувати прослухану музику і розпові­дати про неї; підтримувати бажання учнів брати активну участь у народ­них іграх; виховувати любов до народних традицій, бажання їх зберігати та відтворювати.

Методично-дидактичне забезпечення уроку. Музичний інструмент (за наявності — фортепіано, баян, акордеон), музично,-темброві інструменти, програвач СО, «Хрестоматія» та «Фонохрестоматія» з музики 3 клас.

Усі уроки музичного мистецтва на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Жартівливі та сумні інтонації. Запитальні, стверджувальні, окличні інтонації в мові та музиці (3 клас. Музичне мистецтво) (Розмір: 83.0 KB, Завантажень: 863)
Back to top button