Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: Закріплення знань про речення. Робота з дитячою книжкою. Українська народна казка «Ріпка». Слухання і розповідь казки. Коротка і повна відповіді на запитання (1 клас. Навчання грамоти)

Мета: формувати вміння складати речення і зв’язну розповідь, виділяти слова із речення; слухати казку, давати повні й короткі відповіді на запитання; вчити розрізняти слова із значенням пестливості та згрубілості; розвивати організаційні, загально мовленнєві вміння і навички, мовлення дітей, збагачувати його новими словами; виховувати інтерес до книги.

Обладнання: на окремому столику — ріпка, під якою схована таця з яблуками; зошити у клітинку для графічного зображення звукових схем слів і моделей речень; комплект книжок «Українська народна казка “Ріпка”» на кожну парту (можна використати навчальний комплект «Читаю сам» для 1 класу, рекомендований Міністерством освіти і науки України (лист № 1/11-467 від 10.02.2003), у якому казка «Ріпка» знаходиться в збірці українських народних казок «Пан Коцький»).

Завантажити: Тема: Закріплення знань про речення. Робота з дитячою книжкою. Українська народна казка «Ріпка». Слухання і розповідь казки. Коротка і повна відповіді на запитання (1 клас. Навчання грамоти) (Розмір: 15.9 KB, Завантажень: 255)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*