Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема уроку. Розв’язування систем (та сукупностей) лінійних нерівностей з однією змінною. (9 клас. Алгебра)

Мета уроку: закріплення учнями знань змісту понять: нерівність з однією змінною, розв’язок нерівності з однією змінною та що означає розв’язати нерівність з однією змінною; система нерівностей з однією змінною, розв’язок системи нерівностей з однією змінною та що означає розв’язати систему нерівностей з однією змінною; сукупність нерівностей з однією змінною, розв’язок сукупності нерівностей з однією змінною та що означає розв’язати сукупність нерівностей з однією змінною, а також закріплення знань учнів про схеми розв’язування лінійних нерівностей з однією змінною, їхніх систем та сукупностей. Доповнення знань учнів схемами розв’язування найпростіших нерівностей з модулем (з використанням геометричного змісту модуля), а також прикладами завдань на складання та розв’язування систем нерівностей з однією змінною (зокрема на знаходження ОДЗ виразу). Виробити в учнів уміння: відтворювати зміст вивчених понять і використовувати їх для розв’язування практичних завдань.
Тип уроку: удосконалення вмінь, відпрацювання навичок.
Наочність та обладнання: опорний конспект № 11.

Завантажити: Тема уроку. Розв'язування систем (та сукупностей) лінійних нерівностей з однією змінною. (9 клас. Алгебра) (Розмір: 27.6 KB, Завантажень: 1330)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*