Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема уроку. Числові проміжки. Переріз і об’єднання проміжків. (9 клас. Алгебра)

Мета уроку: домогтися засвоєння учнями змісту понять: числовий проміжок, переріз та об’єднання числових проміжків, а також усвідомлення учнями існування різних видів числових проміжків, що відповідають різним видам нерівностей. Розпочати роботу з вироблення вмінь відтворювати зміст вивчених понять, записувати числові проміжки, що відповідають різним видам нерівностей з однією змінною, знаходити переріз числових проміжків для розв’язування системи нерівностей з однією змінною, а також об’єднання числових проміжків для розв’язування сукупності нерівностей з однією змінною. (Додатково: вивчити у зв’язку з цими питаннями способи розв’язування найпростіших нерівностей з однією змінною, що містять змінну під знаком модуля.)
Тип уроку: формування знань, вироблення первинних умінь.
Наочність та обладнання: опорний конспект № 7.

Завантажити: Тема уроку. Числові проміжки. Переріз і об'єднання проміжків. (9 клас. Алгебра) (Розмір: 29.9 KB, Завантажень: 1470)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*