Конспекти уроків музичного мистецтва 3 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Тема: Творці та виконавці пісень. Народні та композиторські пісні. Назви співочих голосів. Ансамбль (3 клас. Музичне мистецтво)

Тема. Творці та виконавці пісень. Народні та композиторські пісні. Назви спі­вочих голосів. Ансамбль. Микола Дремлюга «Лірична пісня» — слухан­ня. Слова та музика Дмитра Кабалевського «Ми — третьокласники» — розучування (с. 13—16).

Мета. Закріпити поняття «пісня», «танець», «марш», знання про народні та композиторські пісні; збагачувати знання учнів з музичного мистецтва; вчити розрізняти українські народні танці й танці інших народів; роз­вивати вміння поєднувати спільне та відмінне в танцях, піснях, маршах, виховувати інтерес до народного та всесвітнього фольклору.

Методично-дидактичне забезпечення уроку. Музичний інструмент (за наявності—фортепіано, баян, акордеон), музично-темброві інструменти, програвач СД, «Хрестоматія» та «Фонохрестоматія» з музики 3 клас.

Завантажити: Тема: Творці та виконавці пісень. Народні та композиторські пісні. Назви співочих голосів. Ансамбль (3 клас. Музичне мистецтво) (Розмір: 95.1 KB, Завантажень: 592)
Back to top button