Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: Тепловий ефект реакції. Екзотермічні та ендотермічні реакції. Термохімічні рівняння (Хімія. 9 клас)

Мета:розширити уявлення про класифікацію хімічних реакцій; сформувати поняття про тепловий ефект хімічної реакції, розкрити його фізичний зміст; вивчити поняття «екзо-» та «ендотермічні реакції»; сформувати поняття про термохімічні рівняння як наслідок законів збереження маси та енергії; формувати вміння складати термохімічні рівняння; розвивати науковий світогляд.

Очікувані результати: учні мають визначати екзотермічні та ендотермічні реакції за знаком теплового ефекту; учні мають складати термохімічні рівняння.

Базові поняття та терміни: хімічні реакції, енергетичний ефект хімічних реакцій, внутрішня енергія, реакції: ендотермічні, екзотермічні, термохімічні рівняння, тепловий ефект реакції.

Завантажити: Тема: Тепловий ефект реакції. Екзотермічні та ендотермічні реакції. Термохімічні рівняння (Хімія. 9 клас) (Розмір: 11.2 KB, Завантажень: 1370)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*