Конспекти уроків української мови 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Тема: Сітка зошита. Письмо прямих паличок із заокругленням знизу і зверху (1 клас. Навчання грамоти)

Тема. Сітка зошита. Письмо прямих паличок із заокругленням знизу і зверху

Мета: вчити учнів писати нові елементи: велику дугоподібну лінію, коротку пряму з заокругленням вгорі та внизу, довгу пряму з заокругленням вгорі та внизу, виконувати складовий та звуковий аналіз слів, називати наголошений та ненаголошений склад у словах, працювати в групах; закріплювати навички орієнтування в сітці робочого зошита, правильної посадки за партою під час письма, тримання ручки та положення зошита; розвивати вміння учнів аналізувати елементи літер, увагу, уяву, мовлення, спостережливість, дрібну моторику; формувати позитивне ставлення до навчання; виховувати бережливе ставлення до письмового приладдя; любов до школи, тварин.

Обладнання: плакат «Сиди рівно під час письма»; магнітна дошка; малюнок кошика; яблучка із завданнями до уроку, одне із яких має маленьку кишеньку, де лежать картки із зображенням рукописних літер на кожного учня; м’яка іграшка їжачок; музичний запис веселої музики для пальчикової гімнастики, для сюрпризного моменту наприкінці уроку; магнітофон; ілюстрація для письмової підготовчої вправи.

Усі уроки української мови  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Сітка зошита. Письмо прямих паличок із заокругленням знизу і зверху (1 клас. Навчання грамоти) (Розмір: 14.2 KB, Завантажень: 310)
Back to top button