Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: Розчинність, її залежність від різних чинників. Насичені й ненасичені розчини (Хімія. 9 клас)

Мета: дати уявлення про розчинність речовин у воді; розкрити залежність значення розчинності від природи розчинених речовин та розчинника, температури й тиску; розмежувати поняття «насичений» і «концентрований» розчин, «ненасичений» і «розбавлений» розчин; ознайомити з таблицею розчинності речовин та формувати вміння користуватися нею; розвивати вміння спостерігати та робити висновки.

Очікувані результати: учні мають уміти визначати межі розчинності речовин; учні мають наводити приклади розчинних, малорозчинних і практично нерозчинних речовин; учні мають характеризувати насичені й ненасичені, концентровані та розведені розчини.

Базові поняття та терміни: розчин, розчинник, розчинена речовина, розчинність, насичений розчин, ненасичений розчин, концентрований розчин, розбавлений розчин.

Тип уроку: комбінований.

Усі уроки хімії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Розчинність, її залежність від різних чинників. Насичені й ненасичені розчини (Хімія. 9 клас) (Розмір: 11.4 KB, Завантажень: 602)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*